„swedbank pozicija – grąžinkime vergovinę santvarką lietuvoje“

Manome, jog neatsakinga ir trumparegiška svaidytis nepagrįstais argumentais ir klaidinti žmones tvirtinant, jog profesinės sąjungos stabdo plėtrą, nors akivaizdu, kad baigiantis ekonominei krizei didelės visuomenės dalies, gaunančios minimalias pajamas, ekonominė ir socialinė padėtis vis dar blogėja. Didėjant paslaugų, prekių kainoms, mažėjant pragyvenimo lygiui – daugėja skurstančių žmonių, o  tuo pat metu verslas po krizės atsigauna, tačiau dalintis pelnu su savo darbuotojais nenori.


Banko atstovo teigimu „dabar reguliuodami ir minimalų atlyginimą, mes taip, rūpinamės tais, kurie uždirba mažiausiai.“ Tokio „reguliavimo“ pasekmės – minimalus atlyginimas „į rankas“ siekia tik 675 litus, nors skurdo lygis Lietuvoje – 1092 litai (įvertinta, jog tiek žmogui reikia patenkinti minimalius gyvenimo poreikius).


Oficiali statistika rodo, kad pernai emigravo daugiau nei 80 tūkstančių Lietuvos piliečių.


 


Suprantame, kad padorumas ir orumas ne prioritetas šio banko specialistams, tačiau, raginame „Swedbank“ vadovus atsakingiau rinktis žmones, kurie banko vardu kalba viešojoje erdvėje.


 


 Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija


 


Viešoji erdvė:


 


http://www.balsas.lt/naujiena/539129/a-cerniauskas-swedbank-pozicija-grazinkime-vergovine-santvarka-lietuvoje


 


http://www.lprofsajungos.lt/?lang=lt&mID=1&id=3889


 


http://banku-naujienos.lt/2011/05/20/a-cerniauskas-%E2%80%9Eswedbank%E2%80%9C-pozicija-%E2%80%93-grazinkime-vergovine-santvarka-lietuvoje/


 


http://infodiena.lt/A.-Cerniauskas-%E2%80%9ESwedbank%E2%80%9C-pozicija-%E2%80%93-grazinkime-vergovine-santvarka-Lietuvoje-420317rss.html


 


http://www.glaustai.lt/nuoroda/swedbank-pozicija-grazinkime-vergovine-santvarka-lietuvoje-video-433841


 


http://www.verslokodas.lt/Swedbank-pozicija-%E2%80%93-gr%C4%85zinkime-vergovine-santvark%C4%85-Lietuvoje.html


 


 


LPSK informacija


www.lpsk.lt 


 

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!