Spartakiados dalyviai nepabūgo nei stipraus vėjo, nei lietaus

Spartakiados dalyvius savo atvykimu pagerbė AB „Lietuvos energija“ generalinis direktorius Aloyzas Koryzna bei Elektros energetikos sektoriaus Žmogiškųjų išteklių atrankos ir komunikacijos grupės vadovė Renata Vainilaitienė, kurie atidarymo metu pasveikino susirinkusius sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjus iš 25 šalies energetikos įmonių.

Nors oras pajūryje buvo ganėtinai permainingas ir vėjuotas, o sekmadienio rytą pasirodė lietus, tačiau tai neišgąsdino varžybų dalyvių, kurie noriai varžėsi komandinėse ir nekomandinėse rungtyse: tinklinio, baudų mėtymo, biliardo, šachmatų, šaškių, sportinės žūklės, vaikų kvadrato, bėgimo, šeimų kliūtinio bėgimo ir kt. Rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Federacijos įsteigtais diplomais, medaliais ir prizais.

Šeštadienio vakarą spartakiados dalyviams buvo surengta programa su gyva muzika ir diskoteka, o aistringi sporto mėgėjai dideliame ekrane galėjo stebėti tiesioginę Pasaulio futbolo varžybų transliaciją iš Afrikos.

Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacija nuoširdžiai dėkoja AB „Lietuvos energija“, AB „Rytų skirstomieji tinklai“ ir AB „Vakarų skirstomieji tinklai“ už finansinę paramą organizuojant šį renginį, o UAB „Vilniaus energija“ – už transporto priemonę spartakiados inventoriui nugabenti.
Spartakiados varžybų rezultatai (parsisiųsti)


 


Šaltinis:


www.energetikuprofsajungos.lt


 

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!