Šventojoje šurmuliavo XXVIII Šeimų sporto žaidynės

Birželio 8-9 dienomis Šventosios paplūdimyje Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija (LPPSF) surengė tradicines, jau 28-ąsias, Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynes, į kurias atvyko apie 600 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos. Žaidynėse dalyvavo 14 komandų.

Šiais metais Žaidynėse buvo pokyčių: kai kurių rungčių atsisakyta, tačiau įtrauktos naujos – šaudymo ir stalo teniso rungtys. Kaip ir ankstesniais metais, dalyviai rungėsi įvairiose individualiose ir komandinėse rungtyse – sportinės žūklės, rinktinių ir šeimų tinklinio, virvės traukimo, bėgimų įvairiose amžiaus grupėse, vaikų ir suaugusių kvadrato, paplūdimio futbolo, kliūtinio bėgimo, estafečių, smiginio, kt.

XXVIII Šeimų sporto žaidynių lyderė – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ darbuotojų profesinės sąjungos komanda. Ji iškovojo net 25 prizines vietas.
Nestipriai atsiliko „Achemos“ komanda: ji susižėrė 21 prizą.
Puikiai sekėsi ir AB „Šiaulių energija“ komandai, iškovojusiai 16 apdovanojimų.

Taip pat šauniai pasirodė ir AB „Kauno energija”, „Ignitis gamybos”, Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) komandos.

Šeštadienį ryte tradiciškai buvo surengtas iškilmingas Žaidynių atidarymas: dalyviai rikiavosi Šventosios uosto prieigose ir eisena žygiavo į renginio vietą paplūdimyje. Komandas sveikino Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Dalia Jakutavičė, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkė Inga Ruginienė, Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC) atstovė Goda Neverauskaitė. Federacijos vėliavą iškilmingai pakėlė AB „Klaipėdos energija” profesinės sąjungos pirmininkas Robertas Paulauskas.

Nugalėtojų apdovanojimas vyko šeštadienio pavakarę. Išdalinta 60 taurių ir po 106 aukso, sidabro bei bronzos medalius. Taip pat po specialų medalį gavo sekmadienio rytą bėgimuose dalyvavę vaikai. Be to, nugalėtojai apdovanoti ir specialiaisiais rungčių organizatorių prizais.

LPPSF inf.

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!