Rekomenduotini renginiai

  • Kovo 28 d. 14.00 Lietuvos laiku vyks Belgijos ekspertinio centro „Bruegel“ renginys apie makroekonominį ir finansinį stabilumą pokyčių laikais. Pagrindinis renginio svečias – Anglijos banko vadovas Andrew Bailey. Kalba – anglų. Daugiau informacijos bei po renginio liksiantis įrašas – čia.

 

  • Kovo 29 d. nuo 10.30 iki 18.30 Lietuvos laiku vyks I-asis Europos pilietinės visuomenės forumas dėl prekybos ir darnaus vystymosi. Jį organizuoja Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas. Daugiaučia, transliacija – čia.

 

  • Kovo 30 d. 16.00-18.00val. Lietuvos laiku vyks Europos profesinių sąjungų konfedeacijos nuotolinis seminaras, kuriame bus pristatyta studija „Minimalios pajamos visuose amžiaus tarpsniuose“. Renginio „vinis“ – prof. David Natali ir dr. Andrea Terlizzi apžvalga dėl minimalių pajamų nuostatų prieš ir po išėjimo į pensiją ES šalyse. Kalbos – EN, FR, DE, ES, IT. Registracija profesinių sąjungų nariams – iki kovo 30 d. 13 val. per čia.

 

  • Balandžio 5 d. 14.30-15.30 Tarptautinė darbo organizacija kartu su Pasaulio sveikatos organizacija kviečia į seminarą „Sveikas ir saugus nuotolinis darbas po COVID-19 pandemijos”. Jo esmė – atkreipti dėmesį į nuotolinio ar hibridinio darbo keliamas rizikas sveikatai bei būdus, kuriais jas galima sušvelninti. Daugiau informacijos – čia, registracija – čia.

 

  • Balandžio 7 d. 15.30-16.30 Tarptautinė darbo organizacija kviečia į seminarą apie neformalų užimtumą rinkose, ypač – mažų ir vidutinių pajamų šalyse. Bus aptariama, kaip intervencijos gali padėti sumažinti šią neigiamą tendenciją. Registracija ir daugiau informacijos – čia.

 

  • Balandžio 21 d. 10.30-17.00 Lietuvos laiku vyks Europos profesinių sąjungų instituto renginys „Pakeliui į nulinių emisijų mobilumą. Ką tai reiškia automobilių industrijos darbams?“. Kelių transportas atsakingas už maždaug penktadalį šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų Europoje, vis tik čia dirba apie 14 mln. europiečių. Ši industrija neabejotinai patirs daug pokyčiųo kas nutiks su jos darbuotojais? Kalba – anglų. Daugiau informacijos ir registracija – čia.

 

  • Balandžio 26 d. 15.00-16.00 Lietuvos laiku vyks Europos profesinių sąjungų instituto organizuojamo ciklo apie dirbtinį intelektą ir jo poveikį darbo pasauliui renginys apie galią, iliuziją ir nuspėjamų algoritmų kontrolę. Kviestinė pranešėja – Helga Nowotny, Mokslo ir technologijų studijų profesorė Ciuricho universitete ir buvusi Europos tyrimų tarybos prezidentė. Kalba – anglų. Daugiau informacijos ir registracija – čia.

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!