I. Ruginienė: sėkmei būtinas bendradarbiavimas

Rugpjūčio 21-23 d. Palangoje Lietuvos, Latvijos ir Estijos profesinių sąjungų konfederacijų vadovai dalyvauja Baltijos šalių profesinių sąjungų taryboje.

Kiekvienais metais rengiamo susitikimo tikslas – aptarti aktualiausius darbuotojų atstovavimo iššūkius Baltijos šalyse, išskirti bendradarbiavimo galimybes ir nusistatyti bendras veiklos gaires kitiems metams.

„Šiais metais galima išskirti tris pagrindines Tarybos temas: kolektyvinius darbo ginčus, komandiruojamų darbuotojų problematiką ir svarbiausius pastarojo meto Tarptautinės darbo organizacijos nutarimus. Tarp jų – 108-osios TDO sesijos rezultatai, TDO Konvencija dėl prievartos ir priekabiavimo darbo pasaulyje panaikinimo ir Deklaracija dėl darbo ateities“, – vardija Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė.

Taip pat ji pabrėžia, kad tinkamai nustatant konkrečius tikslus ir kalbant vienu balsu Baltijos šalių profesinės sąjungos gali turėti svarų balsą tiek regiono, tiek Europos politikoje ir taip pagerinti darbuotojų gyvenimą bei apginti bendrąjį interesą.

Susitikime LPSK taip pat atstovauja ir generalinė sekretorė Janina Matuizienė.

palanga

 

 

 

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!