Proveržis Estijoje: pasirašytas susitarimas su “Luminor”

Kaip praneša Šiaurės finansinio sektoriaus profsąjungos (NFU), sausio 26 d. po mėnesius trukusių derybų finansinio sektoriaus profesinė sąjunga Estijoje EFL pasirašė sutartį su didžiausiu šalyje veikiančiu banku „Luminor“.

Konfidencialaus susitarimo, formaliai žinomo kaip „Gerų ketinimo laiškas“, turinys kalba apie „Luminor“ darbuotojų padėties pagerinimą svarbiausiose srityse. Jis galios dvejus metus.

Svarbu pažymėti, kad šis susitarimas patvirtina EFL, kaip teisėtos derybos partnerės Estijos finansiniame sektoriuje, statusą. Tai – keleto metų sunkaus darbo rezultatas.

Šiaurės finansinio sektoriaus profsąjungų (NFU), nuo 2016 m. stipriai remiančių darbuotojų organizavimąsi Estijos finansiniame sektoriuje, prezidentas Michael Budolfsen teigė: „Tai, kad turime susitarimą, kuriame „Luminor“ vadovybė pripažįsta patikėtinių ir profesinės sąjungos legitimumą ir teisę su jais derėtis, yra tikrai puikus rezultatas. Tai – Estijos finansinį sektorių sudrebinantis pokytis. Sveikinu ir profesinę sąjungą, ir banko vadovybę, žengusių šį svarbų žingsnį pirmyn.“

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!