Susitikimas su B. Segol: Europa palaiko Lietuvos profesines sąjungas

Šiuo metu vyksta Lietuvos profesinių sąjungų susitikimas su Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC) generaline sekretore Bernadette Segol. Prieš tai ji kartu su LPSK pirmininku Artūru Černiausku ir LPS “Solidarumas” pirmininke Kristina Krupavičiene susitiko su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene.

“Malonu, kad vienas iš paskutiniųjų mano susitikimų per mano, kaip ETUC generalinės sekretorės, kadenciją vyksta ne Briuselyje, o čia, pas jus. Svarbiausias mano uždavinys dabar – parodyti, jog ETUC palaiko Lietuvos profesines sąjungas, kurios dar turi galimybių pakeisti situaciją. Galiu užtikrinti, mes visada palaikysime jus”, – susitikimo pradžioje sakė  Bernadette Segol.

Primename, kad Lietuvos profesinių sąjungų protesto akcijos reikalavimus palaikančius laiškus  LR Prezidentei, Seimo pirmininkei ir Premjerui išsiuntė Europos maisto pramonės ir giminingų šakų profesinių sąjungų federacija (EFFAT), Belgijos maisto pramonės ir paslaugų profesinės sąjungos (ACV), Tarptautinė maisto pramones federacija (IUF), Austrijos gamybos profsajunga PROGE.

Prie protestuojančių Lietuvos dirbančiųjų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Mažeikių, Radviliškio ir kitų miestų prisijungs ir Norv. egijos, Vokietijos bei Latvijos profesinių sąjungų atstovai.

Protesto akcijas prie Lietuvos ambasadų ketinama surengti Latvijoje ir Estijoje.

IMGP1307      

IMGP1331

IMGP1309

IMGP1311

IMGP1322

IMGP1323

IMGP1325

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!