Oro uoste – optimistinės nuotaikos

Profesinės sąjungos pirmininkas Darius Šalaviejus sako, jog pagaliau galima lengviau atsikvėpti, nes su nauja administracija nusistovėjo geri santykiai, o ir oro uosto reikalai, tikimasi, eis tik geryn.


Kolektyvinėje sutartyje atsirado punktas dėl profesinė sąjungos veiklos sąlygų gerinimo: skirtos įrengtos patalpos bei apmokamų valandų profesinių sąjunginei veiklai. „Anksčiau tokį dalyką būtų buvę sunku įsivaizduoti, o apie administracijos sprendimus sužinodavome tik post factum, – sako Darius. – Dabar bet kokie planai, susiję su kadrų politika, derinami su profesine sąjunga, keičiamės informacija. Administracija į mus žiūri, kaip į partnerius. Jokio priešiškumo ar nusistatymo“.


Direktorius supažindino su bendrovės situacija, ji dabar stabili, didžiausi sunkumai nugalėti, todėl bendra situacija gali tik gerėti. Tiesa, praeitais metais teko atleisti darbuotojų, tačiau profesinei sąjungai pavyko apsaugoti savo narius, todėl darbo neteko tik labai mažas procentas. „Buvom pasirengę griežtai priežiūrai ir gynybai, bet viskas vyko padoriai“, – prisimena Darius.


Kolektyvinė sutartis pasirašyta dvejiems metams (anksčiau dėl neaiškios ateities ji buvo keičiama kasmet) su galimybe abiem pusėms susitarus pratęsti jos galiojimą.


 


LPSDPS informacija


http://www.lpsdps.com/

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!