Profesinė sąjunga skuba į pagalbą legendinio „žalgirio“ žaidėjams

Lapkričio 18 d. Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Aleksandras Posochovas, advokatas Nerijus Kasiliauskas ir Sportininkų profsąjungos pirmininko pavaduotojas Aleksandras Čiulanovas kartu su futbolininkais ieškojo būdų, kaip žaidėjams atgauti kontraktuose numatytą atlygį. 


Legendinė komanda, kurios savininkas nuteistas ir yra įkalinimo įstaigoje, merdi, klubo skolos siekia apie 3 mln. litų. Pasak N.Kasiliausko, tokia situacija gali tęstis dar bent dešimt metų, tačiau norint atgauti pinigus, o galbūt net išgelbėti istorinę „Žalgirio“ komandą,  būtina imtis kokių nors priemonių. Geriausia išeitis – inicijuoti bankroto bylą. Tam reikia, kad vienas ar keli žaidėjai kreiptųsi į teismą.


A.Posochovas pastebėjo, jog daug lengviau ir efektyviau bus veikt, jeigu futbolininkai taps Sportininkų profsąjungos nariais. Į profsąjungos siunčiamus raštus Lietuvos ir tarptautinei futbolo federacijoms taip pat bus reaguojama daug atsakingiau, nei į pavienių sportininkų.


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, kurių dauguma šiuo metu žaidžia kitose komandose, turės nuspręsti patys, kaip elgsis, o Sportininkų profsąjunga ketina kreiptis į Lietuvos futbolo federaciją bei FIFA (Tarptautinė futbolo asociacijų federacija).


 


Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų


profesinės sąjungos informacija


www.lpsdps.com

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!