Vyriausybės „dialogas su lietuva“

Pasak R.Dagio, tokio masto renginį Vyriausybė ir jos socialiniai partneriai organizuoja pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje nuo pat Sąjūdžio laikų.

Į „Dialogą su Lietuva“ kviečiami nevyriausybinių organizacijų, profesinių sąjungų, kūrėjų, verslininkų, inteligentijos, pensininkų, medikų atstovai.

Planuojama, kad susitikime su Vyriausybės nariais dalyvaus apie 350 įvairių organizacijų atstovų – tiek gali sutalpinti Vyriausybės rūmų salė.
„Galbūt kai kas mėgins įžvelgti desperatišką Vyriausybės mėginimą gelbėtis, tačiau  Vyriausybės programoje jau anksčiau buvo numatyta pasirašyti nacionalinius susitarimus įvairiais klausimais“, – sakė R.Dagys.

Pasak R.Dagio, šio forumo tikslas padėti patiems silpniausiems mūsų šalies piliečiams, kad krizės akivaizdoje jie neliktų vienui vieni.

„Dialogą su Lietuva“ Vyriausybei padeda organizuoti Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras.

Renginyje dalyvaus Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, Socialinės apsaugos ir darbo, Ūkio, Švietimo ir mokslo, Finansų bei Sveikatos apsaugos ministerijų vadovai, taip pat  kiti Permainų koalicijos lyderiai.

Visi, kas  turi klausimų ir pasiūlymų Vyriausybei bei suinteresuotos gyventojų grupės, ketinančios dalyvauti socialinio dialogo forume, kviečiamos iki pirmadienio (sausio 26 d.) 12 valandos registruotis elektroniniu paštu –
olia@nisc.lt.


 


http://www.bernardinai.lt/

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!