„ekrano“ darbuotojai gaus po 4,5 tūkst. litų išmoką

Pasak Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos valstybės sekretoriaus Rimanto Kairelio, iš Garantinio fondo darbuotojams netrukus bus išmokėta po 2 MMA, t.y. apie 1200 litų. R.Kairelis taip pat informavo, kad rugpjūčio mėnesį turėtų būti išmokėta visa likusi dalis.


Kiekvienas darbuotojas gaus po 3 vidutinius darbo užmokesčius, t.y. apie 4,5 tūkst. litų. Ūkio ministerijos sudaryta darbo grupė konstatavo, kad „Ekrano“ bankrotas įvyko dėl technologinių pokyčių pasaulinėse vaizduoklių rinkose, todėl tai yra ne finansinis, o technologinis bankrotas.


Kaip praneša Vyriausybės spaudos tarnyba, pasitarimo metu taip pat buvo aptartas ir Panevėžio miesto ekonominio vystymosi tęstinumo užtikrinimo priemonių planas, „Ekranui“ nutraukus veiklą. Jame numatytas Panevėžio pramonės ir logistikos parko kūrimas, naujų investuotojų paieška, Panevėžio savivaldybės skolinimosi limitų didinimas, kitos priemonės. Iš viso tokiam planui įgyvendinti reikėtų apie 100 mln. litų.


Laikinasis Premjeras Z.Balčytis pareiškė, kad šis priemonių planas turi būti suderintas su kitomis ministerijomis, pirmiausia, su Finansų, ir patvirtintas Vyriausybės sprendimu. Taip pat Vyriausybės sprendimu galėtų būti sudaryta grupė, kuri kontroliuotų plano vykdymo eigą.

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!