Įvyko LMP metinė konferencija

Gegužės 29–30 d. įvyko Lietuvos maistininkų profesinė sąjunga metinė ataskaitinė konferencija „Kartu galime daugiau“.
Dvi dienas konferencijos dalyviai bendravo, diskutavo, dalinosi patirtimis bei kartu ieškojo sprendimų šiandienos darbo aplinkoje kylantiems iššūkiams.
Renginio metu daug dėmesio skirta darbuotojų teisėms, profesinių sąjungų vaidmeniui ir bendradarbiavimo svarbai.
Konferenciją atidarė LMP pirmininkas Žydrūnas Mineikis, sveikindamas susirinkusius dalyvius ir pabrėždamas bendrystės, darbuotojų vienybės bei aktyvaus įsitraukimo svarbą stiprinant profesinių sąjungų veiklą.
Lektorė Ana Serepinienė vedė patyriminius mokymus „Pokalbių menas: kaip kalbėti, kad išgirstume ir būtume išgirsti“, kurių metu akcentavo pagarbaus bendravimo, dialogo ir gebėjimo išklausyti svarbą.
LMP ekspertas Raimondas Tamošauskas pristatė temą „Darbuotojas ir profesinė sąjunga“, aptardamas darbuotojų atstovavimo, vienybės bei socialinio dialogo reikšmę šiandienos darbo pasaulyje.
Konferencijos metu taip pat pristatytas veiklos ataskaitinis pranešimas, o diskusijoje apie iššūkius įmonėse dalyviai aktyviai dalinosi įžvalgomis, patirtimis ir kartu ieškojo bendrų sprendimų.
Parengta pagal LMP informaciją