Rekomenduotini tarptautiniai renginiai

  • Birželio 2 d., ketvirtadienį, 10:30-16:30 Lietuvos laiku vyks Europos profesinių sąjungų instituto (ETUI) organizuojamas nuotolinis seminaras „Dekarbonizuoti energijai imlią pramonę: rizikos ir galybės darbo vietoms“. Renginys vyks anglų kalba. Registracija ir daugiau informacijos – čia.

  • Birželio 7 d., antradienį, Lietuvos laiku vyks garsaus Briuselyje įsikūrusio instituto „Bruegel“ metinė konferencija dėl „Darbo ateities ir įtraukaus augimo“. Šiųmetinis šūkis – „Darbo ateitis skaitmeninė, bet ar visiems?“. Kalba – anglų. Renginys bus gyvai transliuojamas (o vėliau bus galima peržiūrėti įrašą) čia.

  • Birželio 7 d., antradienį, 15:00-16:00 Lietuvos laiku vyks Europos profesinių sąjungų instituto (ETUI) organizuojamas nuotolinis seminaras iš ciklo apie dirbtinį intelektą – „Socialinis dialogas, iš apačios kylanti dirbtinio intelekto valdysena“. Renginys vysk anglų kalba. Daugiau informacijos ir registracija – čia.

  • Birželio 8 d. LPSK solidarizuosis su tarptautiniu profesinių sąjungų judėjimu ir reikalaus, kad neteisėtas Baltarusijos režimas paleistų suimtus profesinių sąjungų atstovus ir kitus politinius kalinius. Planuojamas piketas prie Baltarusijos ambasados. Norintys prisijungti prie iniciatyvos dėl baltarusių kolegų perspėkite apie tai komunikacija@lpsk.lt. Primename, kad piketuose gali dalyvauti daugiausia 15 žmonių.

  • Birželio 15-16 d. ETUC organizuoja tarptautinius kursus Vilniuje (bus vertimas į lietuvių kalbą). Rekomenduotina tiems, kas jau susidūrė su aplinkosaugos ir žaliojo perėjimo bei Nacionalinio atkūrimo plano aspektais. Daug dėmesio bus skiriama socialiniam teisingumui. Mokymais siekiama įgalinti dalyvius įsitraukti į atitinkamą Nacionalinį atkūrimo planą irsukurti profesinių sąjungų atsaką į planus. Kaina – 60 eurų. Dalyviai iš kitų miestų galės gyventi viešbutyje. Dėl daugiau informacijos suskubti kreiptis el. paštu sigita@lpsk.lt.

  • Birželio 17 d., penktadienį, nuo 10 val., Vilniuje (Neringa Hotel) įvyks tarptautinė konferencija „Pasitikėjimas darbo santykiuose – misija įmanoma“. numatyti du pagrindiniai pranešimai: Norvegijos profesinių sąjungų konfederacijos LO atstovė kalbės apie pasitikėjimu grįstus darbo santykius Norvegijoje, o Lietuvos situaciją šioje srityje pristatys socialinio dialogo ekspertas iš Lietuvos (Boguslavas Gruževskis). Tai yra projekto „SociaLTy“ baigiamasis renginys. Registracija ir daugiau informacijos el. paštu sigita@lpsk.lt. Kviečiame dalyvauti! Renginys – lietuvių ir anglų kalbomis.

  • Birželio 22-24 d. ETUC ir ETUI organizuoja konferenciją „Modelis lygybei“. Jame galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu. Tris dienas vyks diskusijos (galima rinktis, kuriose dalyvauti), jose dalyvaus virš 60 aukšto lygio pranešėjų ir diskutantų. Tarp jų – garsus ekonomikos profesorius Thomas Piketty, ekonomistė Kate Raworth, Europos Parlamento vicepirmininkė Evelyn Regner, ETUC generalinis sekretorius Luca Visentini, EK Darbų ir socialinių teisių eurokomisaras Nicolas Schmit bei daug kitų. Kalbos – anglų ir prancūzų. Daugiau informacijos – čia. Labai rekomenduojame nepraleisti!

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!