Ugniagesiai rengia mitingą!

Lapkričio 19 d., antradienį, 11 val., Vinco Kudirkos  aikštėje, Vilniuje, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimas – Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) narė – rengia mitingą!

Ugniagesių gelbėtojų finansavimas nusikalstamai menkas ir jau daugelyje šalies savivaldybių nebeįmanoma tinkamai užtikrinti gyventojų saugumo. Vien šiems metams užbaigti savivaldybių ugniagesiams trūksta 1,5 mln. eurų, o kitąmet bus dar finansiškai sunkiau.

Daug savivaldybių dirba ir į iškvietimus važiuoja nepakankamai žmonių. Alternatyvų nėra – net gerai besitvarkančiose savivaldybėse ugniagesiai gelbėtojai priversti pažeidinėti saugumo taisykles. Dėl nepakankamo aprūpinimo tinkama įranga ir ekipuote jiems nuolat tenka rizikuoti savo sveikata. Ugniagesiams tenka važinėti senais automobiliais, dirbti tinkamai nesutvarkytuose pastatuose, o vietinė ir nacionalinė valdžia, net ir nuolat informuojama apie problemas, ilgai žiūri į tai pro pirštus.

Profesinės sąjungos padarė viską, bandydamos spręsti problemas konstruktyviu dialogu, bet reikalai nejuda iš vietos.

Laikas garsiai priminti politikų įsipareigojimus statutiniams pareigūnams! Nebūkite abejingi – prisijunkite prie šios svarbios protesto akcijos!

LTPF informacija

 

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!