R. Masiulis: pašto reformą pradėjo buvusi Vyriausybė

Šiandien Seime bus kalbama apie daug šurmulio sukėlusią, vėliau valdančiųjų „valstiečių“ sustabdytos, Lietuvos pašto reformą.

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigia, jog pradėta reforma – praėjusios Vyriausybės palikimas ir dabartinės manymu, tai – nebe prioritetinio svarbumo darbas. Susisiekimo ministras Rokas Masiulis mano, jog ministerijos valdomo Lietuvos pašto skyrių pertvarka, uždarant apie 350 skyrių kaimuose, nėra prioritetinė, todėl nereikia skubėti jos įgyvendinti.

„Noriu atkreipti dėmesį, kad šią pertvarką pradėjo buvusi Vyriausybė. Mūsų politinei komandai dar tikrai reikės daugiau laiko įsigilinti į visus jos aspektus. Kita vertus, tai tikrai nėra pirmo svarbumo ar prioritetinė reforma“, – savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ pirmadienį rašo R.Masiulis.

Lietuvos paštas buvo numatęs pertvarkyti iš viso 350 stacionarių ir 27 kilnojamus pašto skyrius. Skaičiuota, kad investicijos į pertvarką sieks daugiau nei 1 mln. eurų, o per kelerius metus bus sutaupyta 6,5 mln. eurų sąnaudų. Tačiau tokia reforma vasario pradžioje suabejojo daugumą Seime turinti „valstiečių“ frakcija, o vasario 9 dieną jog dėl jos stabdymo susitarė frakcijos seniūno pavaduotojas Virginijus Sinkevičius, susisiekimo viceministras Paulius Martinkus ir pašto vadove Lina Minderienė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 674 pašto skyriai, iš kurių 465 – kaimo vietovėse.

“BNS” ir “Lietuvos žinios” žinios informacija

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!