LR trišalė taryba dirba ir vasarą

Nors jau prasidėjo atostogų metas, darbai nelaukia: toliau svarstomi ir derinami naujo Darbo kodekso straipsniai Darbo santykių komisijoje ir LR Trišalėje taryboje bei ruošiamasi mitingui rudenį.

Liepos 14 dienos Trišalės tarybos posėdyje susitarta dėl apmokėjimo už atostogas ir išeitinių pašalpų mokėjimą, atsižvelgiant į vidutinį darbo užmokestį, o ne pagal tarifą.

Taip pat šiame posėdyje profesinės sąjungos paskelbė pareiškimą dėl to, kad vienas Darbo kodekso projekto variantas pateiktas Trišalei tarybai, antrą variantą patvirtino Vyriausybė, o LR Seimas gavo trečią variantą.

Kaip BNS po posėdžio teigė A. Černiauskas, „socialinį modelį rengę mokslininkai patys nustebo, kad Seimui pateiktuose Darbo kodekso pakeitimuose atsirado nuostatų, kurių jie nesiūlė ir kurių nebuvo Vyriausybės patvirtintame variante“.

Apie posėdį skaitykite daugiau čia

Kitas LR trišalės tarybos posėdis vyks liepos 28 dieną. Darbotvarkę rasite čia.

Posėdžiai taip pat numatomi rugpjūčio 18 bei 25 d.

Informuojame, kad nuo kovo mėnesio įvyko 7 Darbo santykių komisijos prie LR trišalės tarybos posėdžiai. Šiais metais įvyko 8 LR trišalės tarybos posėdžiai, šešiuose iš jų buvo svarstomas Darbo kodekso projektas.

LPSK informacija

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!