Asociacijos „lpsk jaunimas“ konferencija

Pristatydama darbotvarkę konferenciją pradėjo Goda Neverauskaitė – „LPSK Jaunimas“ pirmininkė. Konferencijos dalyvius pasveikino Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos generalinė sekretorė Janina Matuizienė. Ji ne tik papasakojo apie LPSK veiklą, konfederacijos istoriją ir dabarties iššūkius, bet apie jos pačios „ nueitą kelią“ į profesinių sąjungų veiklą.


Iki ataskaitinės–rinkiminės konferencijos pirmininkės pavaduotojo pareigas ėjęs Juozas Adomaitis, asociacijos „LPSK Jaunimas“ naujokams papasakojo apie LPSK Jaunimo centro veiklą, jo reorganizaciją į asociaciją „LPSK Jaunimas“ ir naudas kurias gauna jauni žmonės, būdami šios organizacijos nariais.


Po kavos pertraukos asociacijos pirmininkė Goda Neverauskaitė pristatė „LPSK Jaunimas“ veiklos ataskaitą, po kurios Revizijos komisijos pirmininkas Darius Daukantas pristatė atliktos revizijos ataskaitos rezultatus, kad trūkumų nerasta. Po abiejų ataskaitų pateikimo, balsavimo metu, delegatai vienbalsiai balsavo už ataskaitos patvirtinimą.


Įvykusių rinkimų metu, pirmininke vėl tapo Goda Neverauskaitė. Tarybos nariais išrinkti: Inga Ruginienė, Julius Podlipajevas, Juozas Adomaitis, Laimis Roslekas, Deimantė Parutytė ir Jolita Švenčionė.


Revizijos komisijos nariais, po ataskaitinės–rinkiminės konferencijos, išliko tie patys komisijos nariai. Pirmininkės pavaduotoju, 2013 m. vasario 2 d. vykusiame asociacijos „LPSK Jaunimas“ posėdyje tapo Juozas Adomaitis.


Pasibaigus konferencijai, visi norintieji galėjo apsilankyti Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos muziejuje.


 


Goda Neverauskaitė


Asociacijos „LPSK Jaunimas“ pirmininkė

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!