Vergų turgus vilniuje!

Vergų turgaus metu tikimasi sulaukti ne tik gausaus būrio patyrusių modernių vergvaldžių, bet ir vis dar Lietuvos žmonių palankumo n…epraradusios LR prezidentės.


Turguje galėsite susipažinti su valdžios sankcionuotais Lietuvos darbdavių savivalės faktais. O tokių mūsų šalyje – begalė. Tai ir žmonių vertimas dirbti kasos aparato tempu ir nuolat šypsotis, ir kelių šimtų litų mėnesio atlyginimas už visą darbo dieną „Lelijos” siuvykloje, draudimai streikuoti ir protestuoti profesinėms sąjungoms, basi policininkai, ir grašius uždirbantys socialiniai darbuotojai, ir mokyklų sukomercinimo kamuojami mokytojai.


Vergų turgaus iniciatoriai NK95 kartu su aktyviausiomis Lietuvoje veikiančiomis profesinėmis sąjungomis tikisi atkreipti LR prezidentės ir kitų aukštų politikų dėmesį į žmonių išnaudojimo ir vergiško darbo problemas Lietuvoje.


Turguje bus kuriamas politinių terminų žodynėlis, kuriame bus išdėstyti tokie užmiršti terminai kaip „išnaudojimas”, „vergovė”, „kolektyvinės derybos”, „geltonos profsąjungos”, „gerovės valstybė”, „streikas”, „socialiai atsakingas verslas”. Vergai ir prekeiviai perduos Prezidentei žodynėlį ir paragins ją išmokti arba prisiminti šias sąvokas.


Vergų turgus sieks įrodyti, kad emigracija yra ne tik silpnos ekonomikos, bet ir valstybės pataikavimo verslui bei modernios vergovės pasekmė.

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!