Pasaulio darbo žmonių vienybės diena

Ši diena – puiki proga paminėti kovojusius už darbuotojų teises, valdžiai ir darbdaviams išsakyti darbuotojų problemas, siūlymus bei reikalavimus ir švęsti savo šventę.


Tikime, kad Gegužės 1-oji išliks nacionaline (Lietuvoje dirbantieji sudaro per pusantro milijono gyventojų, neskaitant šeimos narių) švente ir nedarbo diena.


Gegužės pirmoji – dirbančiųjų vienybės ir kovos už socialinį teisingumą simbolis. Jei problemos nesprendžiamos, ginti savo teises privalu kasdien. Kovoti individualiai ar kartu, vienijantis į profesines sąjungas.


 


Šiais metais Lietuvos profesinių sąjungų koordinacinis centras, asociacija „LPSK Jaunimas“, Socialdemokratų partija kartu rengia šventę–eitynes, kuriomis išreikš vienybę su viso pasaulio dirbančiaisiais.


 


Gegužės 1-ąją (sekmadienį) renkamės Vilniuje 10 valandą, prie LR Seimo. Gedimino prospektu eisime pro LR Vyriausybę, Žaliąjį tiltą, paupiu pasuksime link Baltojo tilto, ten vyks iškilmingas Tarptautinės darbo žmonių dienos minėjimas ir 115-ta Socialdemokratų partijos gimtadienio šventė, jos metu klausysimės sveikinimo kalbų, svečių linkėjimų, dainuosime, šoksime, tiesiog – būsime kartu.


Nuo 14 valandos asociacija „LPSK Jaunimas“, profesinių sąjungų narius ir jų šeimas, paminėti Tarptautinę darbo žmonių ir Mamos dieną, sukvies į šventę „LABAS nuotykių parke“ (Vilniuje, Antakalnyje, Lizdeikos g.). Prieiga saitynu: www.labasnuotykiuparkas.lt


 


Šventės akimirkos 2009-ais ir 2010 metais:


https://picasaweb.google.com/kristinatakas/GEGUZES1OJI#


https://picasaweb.google.com/kristinatakas/TARPTAUTINEDIRBANCIUJUVIENYBESDIENA2010#


 


 


 


LAUKIAME JŪSŲ!


 


 


 


Lietuvos profesinių sąjungų koordinacinis centras


asociacija „LPSK Jaunimas“


Socialdemokratų partija