Gera komanda – efektyvi veikla

Idėja surengti tokius mokymus kilo asociacijos koordinatorei Editai Žitkevič: „Jaunimo veiklos koordinatore dirbu jau trečius metus, tačiau pagrindindinė problema, kuri, mano manymu, trukdo efektyviai veiklai – bendro vaizdo nematymas ir nesuformuota komanda, kuri turėtų bendrą tikslą. Ilgai galvojome kaip galime padėti mūsų nariams pradėti aktyviau veikti visų mūsų labui, todėl kilo idėja surengti komandos formavimo mokymus“.


 


Nors ji tikėjosi aktyvesnio tarybos narių dalyvavimo, tačiau mokymus vertina teigiamai, nes jau dabar iš dalyvių ji jau sulaukianti pasiūlymų pagelbėti atliekant darbus.


 


„Pirmą dieną užsibrėžėme tikslus, kuriuos norėjome pasiekti, o paskutinę dieną apibendrinant rezultatus, pamatėme kad ne tik įvykdėme visus punktus, bet atlikome ir tai, ko nebuvome numatę. Privalumas, kad dalyvavo nemažai naujų narių, ne tik jau pažįstami žmonės. Manau, kad po šių mokymų, tikrai sulauksime grįžtamojo ryšio, nes ir patys senbuviai galėjome dar kartą įvertinti vienas kito galimybes“ – Mykola Volickyj, tarybos narys.


 


„Mokymai naudingi, nes ne tik susipažinom su naujais nariais, bet ir atradom dalį savęs. Jaunimo veikloje dalyvauju seniau, todėl galiu pasakyti, kad rankos tikrai buvo nusvirusios, tačiau dabar tikiuosi, kad bus daugiau bendro užsidegimo aktyviau dirbti“ – Lina Kliukaitė, Tarybos narė.


 


„Jei mokymai vyktų kitą savaitgalį, tikrai dalyvaučiau vėl. Pati norėjau daugiau pabendrauti ir pasijausti komandos dalimi su tais, su kuriais, tikiuosi, ir ateityje dirbsime kartu“ – Erika Brančelytė, Tarybos narė, Klaipėdos regiono pirmininkė.


 


Asociacijos „LPSK Jaunimas“ pirmininkas Juozas Adomaitis tikisi, kad šie mokymai bus pagrindas aktyvesnei veiklai: „Laikas parodys koks bus komandinės veiklos rezultatas, tačiau esu nusiteikęs labai optimistiškai. Kiekvienai aktyviai organizacijai pravartu periodiškai rengti panašius seminarus, bendrauti su įvairiais žmonėmis, įtraukti naujus narius, gauti naujų minčių ir idėjų injekciją“.


 


Goda Neverauskaitė


www.lprofsajungos.lt

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!