Profesinėms sąjungoms aktualių renginių rekomendacija

 

  • Spalio 12 d. 14.30-19.30 Lietuvos laiku vyks Fridricho Eberto fondo ir Tarptautinės juristų komisijos tarptautinė konferencija dėl verslo ir žmogaus teisių – „Nuo nacionalinių praktikų iki tarptautinių privalomų standartų“. Formatas – hibridinis. Kalbos – anglų, prancūzų, ispanų. Daugiau informacijos, darbotvarkė ir konceptinis tekstas – čia.

 

  • Spalio 13 d. 13.30-15.30 Lietuvos laiku vyks bendras hibridinio formato Europos profesinių sąjungų instituto ir Fridricho Eberto fondo renginys „Suprasti dešinįjį populizmą ir ką dėl jo daryti?“ Kalba – anglų. Registracija dėl nuotolinio dalyvavimo ir daugiau informacijos – čia.

 

  • Spalio 14 d. 15.00-16.00 Lietuvos laiku Europos profesinių sąjungų institutas kviečia į nuotolinį ciklo apie dirbtinį intelektą seminarą „Koks yra išties „etiškas“ dirbtinis intelektas? Žmogaus darbo ir natūraliųjų išteklių vaidmuo automatizacijoje“ su pranešėju Antonio A.Casilli. Pastarasis yra sociologijos profesorius Paryžiaus politechnikos universitete. Kalba – anglų. Registracija ir daugiau informacijos – čia.

 

  • Spalio 17 d. 16.00-17.00 Lietuvos laiku įtakingas Briuselyje įsikūręs su ekonomikos klausimais dirbantis „Bruegel“ institutas rengia nuotolinį seminarą „Skaitmeninis perkvalifikavimas: nepakankamų išteklių bendruomenių įgalinimas abiejose Atlanto pusėse“, t. y. kokie yra esminiai ateities įgūdžiai ir kaip vyriausybės, darbovietės gali padėti skaitmeninių įgūdžių neturintiems žmonėms jų įgauti. Daugiau informacijos – čia. Vėliau bus galima peržiūrėti ir renginio įrašą. Kalba – anglų.

 

  • Spalio 18 d. 15.00-16.00 Lietuvos laiku Tarptautinė darbo organizacija rengia nuotolinį seminarą „Vidutinių pajamų šalių fiskalinio užimtumo priemonių vertinimas“. Jame bus pristatyta ataskaita dėl COVID-19 poveikio vidutinių pajamų šalims ir užimtumo skatinimo būtinybės, bus pateikiama daug realių skatinimo priemonių pavyzdžių iš viso pasaulio. Pranešėjas – ekonomikos profesorius Haroon Bhorat. Registracija ir daugiau informacijos – čia.

 

  • Spalio 18 d. 10.00-18.30 Lietuvos laiku Tarptautinė darbo organizacija rengia hibridinio formato dirbtuves, jų tema – skirtingas dirbtinio intelekto reglamentavimas ir įvairios politinės pozicijos dėl jo plėtros įvairiose šalyse bei kokią įtaką tai gali padaryti globaliam darbo pasauliui. Kalba – anglų. Registracija, darbotvarkė, daugiau informacijos – čia.

 

  • Spalio 30 d. 16.30-18.00 Lietuvos laiku Europos Komisijos Ekonomikos ir finansų reikalų generalinis direktoratas kviečia į nuotolinį renginį „Matuoti tai, kas svarbu: žiūrint toliau nei BVP“. Šįkart jis daugiau orientuotas į jaunimo politiką, seminare dalyvaus ekonomikos eurokomisaras Paolo Gentiloni. Kalba – anglų. Per transliaciją žiūrovai galės teikti klausimus, siūlyti idėjų. Daugiau informacijos – čia.
Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!