Susitikimas su savivaldos atstovais ir profesinių sąjungų aktyvu Alytuje

Sausio 26 d., penktadienį, įvyko Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) atstovų susitikimas su Alytaus miesto politikais ir rajono profesinių sąjungų aktyvu bei visuomeninkais.

Renginį pradėjo LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė. Ji priminė apie Lietuvos regioninės politikos Baltąją knygą, pabrėždama, kad tai yra siekis suderinti nacionalinės valdžios ir vietos savivaldos institucijų bei socialinių ir ekonominių partnerių veiksmus, įgyvendinant regioninę politiką. Šios politikos tikslas – sudaryti oraus, patrauklaus gyvenimo ir darbo prielaidas visoje Lietuvoje.

Susitikime dalyvavęs Alytaus apskrities meras Algirdas Vrubliauskas ir mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas supažindino su situacija regione, užimtumo politika, profesinio mokymo regione galimybėmis.

LPSK pirmininkas Artūras Černiauskas pristatė iššūkius, kylančiais darbuotojams, įgyvendinant naująjį Darbo kodeksą. Tuo metu Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos pirmininkė, LR Trišalės Tarybos narė Gražina Gruzdienė pristatė socialinio dialogo šalyje plėtrą per Trišalę Tarybą. Šį informatyvų ir naudingą susitikimą užbaigė Alytaus apskrities profesinių sąjungų centro pirmininkė Danutė Bačinskienė, išsamiai pristatydama jos atstovaujamo centro veiklą.

Susitikimų ciklą regionuose su savivaldos ir darbuotojų atstovais finansuoja Danijos profesinių sąjungų konfederacija.

Taip pat kviečiame paskaityti, ką apie susitikimą rašo vietinė žiniasklaida.

 

LPSK informacija

 

 

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!