Apie išmokas iš garantinio fondo informuos interneto svetainė

Atnaujintame Įmonių bankroto valdymo departamento prie Ūkio ministerijos tinklalapyje skelbiama susisteminta informacija apie kiekvieną nemokią įmonę, paraiškų pateikimą išmokoms gauti, taip pat paraiškų nagrinėjimo ir išmokų iš Garantinio fondo skyrimo eigą.


Vartotojų patogumui informacija pateikiama Įmonių bankroto valdymo departamento tinklalapyje išskirtoje skiltyje „Informacija nemokių įmonių darbuotojams“, taip pat skilties „Garantinis fondas“ skirsnyje „Informacija darbuotojams“. Detalią informaciją apie kiekvieną bankrutuojančią ar bankrutavusią įmonę galima gauti į paieškos lauką įrašius įmonės pavadinimą.


 


Skelbdamas minėtus duomenis, Įmonių bankroto valdymo departamentas įgyvendina vieną iš Garantinio fondo tarybos 2011 m. jam iškeltų uždavinių – skelbti sistemišką informaciją apie paraiškų Įmonių bankroto valdymo departamentui pateikimą ir nagrinėjimo eigą.


 


Tinklalapyje taip pat nuolat atnaujinami 20 naujausių įmonių, kurioms pradėtos bankroto procedūros, ir 20 naujausių įmonių, kurių bankroto procedūros baigtos, sąrašai.


 


Pirmąjį šių metų ketvirtį bankroto procedūrų pradėta net penktadaliu (19,6 proc.) mažiau nei tuo pačiu metu pernai. Dukart bankroto procesų sumažėjo apdirbamojoje gamyboje: pernai pirmąjį ketvirtį buvo pradėtas 61, o šiemet tik 31 procesas.


 


 


VERSLO SAVAITĖ

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!