Jaunimo organizacijai vadovauti išrinkta g.neverauskaitė

Buvęs organizacijos pirmininkas Juozas Adomaitis savo kandidatūros toliau nekėlė ir kitiems dvejiems metams vadovauti organizacijai pasiūlė G.Neverauskaitę. Jos kandidatūrai buvo pritarta vienbalsiai. Pats Juozas išrinktas į tarybą, kuri pirmajame posėdyje rinks ir pirmininkės pavaduotoją.


 


Konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos generalinė sekretorė Janina Matuizienė, LPSK Kauno regioninio centro pirmininkas Ramūnas Narbutas ir pirmasis asociacijos pirmininkas Darius Daukantas.


 


Ataskaitinėje rinkimų konferencijoje dalyvavo apie 40 asociacijos narių, 28 iš jų buvo skyriuose išrinkti delegatai. Organizatorius netikėtai nudžiugino tai, kad dalyvauti konferencijoje panoro daugiau jaunimo nei tikėtasi, todėl paskutinę dieną prieš  renginį susirinkimo vieta iš LPKS Kauno regiono būstinės perkelta į šalia esančio viešbučio konferencijų salę.


 


G.Neverausakitė dirba Baltijos jūros šalių profesinių sąjungų projekto BSLN koordinatore.


 


(RMP)


 www.lprofsajungos.lt


 


Su buvusio pirmininko J.Adomaičio 2009–2010 metu veiklos laikotarpio ataskaita galite susipažinti čia:
http://www.youtube.com/watch?v=GdO8CEOzxAw

Konferencijos nuotraukų galerija čia: http://picasaweb.google.com/galvocius/LPSKJaunimasKonferencija20101023?authkey=Gv1sRgCPnimJfnuuanzAE&feat=directlink


 


 


Asociacijos „LPSK Jaunimas“


infomacija


www.lpj.lt


 


 

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!