Susitikimai su pašto darbuotojais

2009 m. rugsėjo 11–24 dienomis, Lietuvos ryšių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės pavaduotojas Petras Ruškys susitiko su AB Lietuvos pašto Vilniaus filialo 4, 21, 30  ir Kalvelių bei Rudaminos paštų profsąjungos nariais, kitais darbuotojais. Susitikimų su darbuotojais metu kalbėta apie profesinių sąjungų judėjimo aktualijas, dabartinę Lietuvos pašto ekonominę ir socialinę padėtį, darbuotojų parašų rinkimo metu išsakytus reikalavimus, kurie rugsėjo mėnesio pradžioje apsvarstyti Susisiekimo ministerijoje bendrame Lietuvos pašto valdybos narių, ministerijos, pašto administracijos ir profsąjungų atstovų susitikime.  


 


Susitikimų metu darbuotojams papasakota apie baigiamą ruošti bei kitais metais pradėsiančią veikti  AB „Lietuvos paštas“ Personalo valdymo, darbo užmokesčio ir jo apskaitos informacinę sistemą,  kai kuriuos darbo kodekso pakeitimus (atleidimo iš darbo ir priešpensinio amžiaus įspėjimo terminų sutrumpinimą ir kt.), jei šios nuostatos būtų įtrauktos į Bendrovės kolektyvinę sutartį – ko Lietuvos ryšių darbuotojų profesinė sąjunga nesiruošia daryti.


Išplatinti lankstinukai „Kodėl verta būti profesinės sąjungos nariu?“. „Individualūs darbo ginčai“, „Įstatymų naujovės asmenims auginantiems vaikus“, atsakyta į klausimus (ypač darbuotojus domino, ar nebus mažinamas eilinių pašto darbuotojų skaičius, kaip sprendžiamas klausimas dėl penkių darbo dienų savaitės grąžinimo bei kt.).


Keletas darbuotojų įstojo į profesinę sąjungą.


 


Lietuvos ryšių darbuotojų profesinės sąjungos


informacija


www.lrdps.lt

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!