„10 metų kartu“

Nors į renginį atėjo maždaug pusė tų, kurie  pageidavo dalyvauti, (gaila, kad negalėjo dalyvauti tie kas tuo metu turėjo dirbti, bet didžioji dauguma, manau, neatvyko todėl, kad renginys buvo nemokamas) tačiau viso renginio metu neteko matyti nei vieno nepatenkinto juo dalyvio.


 


Renginys kaip ir buvo planuota prasidėjo pirmininko Vlado Sandos  pasveikinimu. Apie įkūrimo pradžią pasakojo mūsų profsąjungos „krikštatėvis“, pirmasis pirmininkas Artūras Navaitis.


 


Padėkos raštais ir proginiais atminimo medaliais buvo apdovanoti pirmajame steigiamajame posėdyje dalyvavusieji ir iki šiol esantys  Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės  sąjungos nariai. Nemažai narių buvo apdovanoti padėkos raštais „už pažangias idėjas ir aktyvią veiklą profesinėje sąjungoje“ .


 


Sveikinimo žodžius tarė Danijos policininkų sąjungos sekretorius Claus Redder Madsen, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos, Lietuvos VRS respublikinės profesinės sąjungos, Alytaus policijos darbuotojų profesinės sąjungos, Lietuvos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos, Viešosios policijos apsaugos tarnybos atstovai, Vilniaus aps. VPK viršininkas.


 


Po Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestro atlikto muzikinio sveikinimo ( nuoširdus jiems  ačiū) visi buvo pakviesti į pokylių salę tęsti minėjimą neoficialioje aplinkoje.


 


Tik vis kankina klausimas ar šiais laikais nemokamai nariui yra per brangu?…


 


P.s. Labai norėtume gauti Jūsų komentarus su įspūdžiais apie renginį, apie organizavimo trūkumus, ko buvo per daug,  ko per mažai. Ačiū.


 


Paruošė


Vilniaus miesto policijos darbuotojų


Profesinės sąjungos tarybos narys


Egidijus Šimonis