“olympic casino group baltija” užsimojo susidoroti su profsąjunga

Pasak profsąjungos pirmininko Olego Mamedovo, darbdavys sužinojęs apie įsikūrusią profsąjungą, jam ir dar keliems profsąjungos nariams, pasiūlė savo noru pasitraukti iš įmonėje užimamų pareigų. “Priešingu atveju, vadovas teigė, ieškosiantis kitų būdų kaip profsąjungai priklausančius darbuotojus atleisti iš darbo”, – teigė profsąjungos pirmininkas.
Primename, kad darbuotojai turi teisę jungtis į profesines sąjungas ne tik pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, bet šią teisę garantuoja ir tarptautiniai teisės aktai. 


Azartinių lošimų darbuotojų profsąjunga priklauso Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinei sąjungai (LPSDPS), kuri yra didžiausio šalies profesinių sąjungų centro, vienijančio virš 100 tūkstančių narių, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) narė.


Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profsąjungos pirmininko Aleksandro Posochovo teigimu, jei įmonės vadovas ir toliau sieks susidoroti su profsąjunga – darbuotojų teisės bus ginamos teisiniu keliu. “Darbdaviai turi suprasti, kad profsąjungos ne priešas, o partneris”, – sakė A. Posochovas.Kontaktinis asmuo:
Aleksandras Posochovas
Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas
Tel. 8 5 2498575, 8 687 22825

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!