Lsso neremia visuotinio medikų streiko

Slaugos specialistų organizacijos prezidentė Aldona Čiočienė apgailestavo, kad LSSO nebuvo pakviesta į darbo grupę, kuri Vyriausybės nutarimu buvo sudaryta dviems medikų profsąjungoms pagrasinus visuotiniu medikų streikų. “Slaugos specialistų organizacija yra išmintingas ir taikus socialinis partneris, todėl nereikėtų mūsų bijoti”, – teigė A.Čiočienė.


Tuo tarpu Ž.Padaiga kalbėjo, kad nėra įsitikinęs, kas iš tiesų atstovauja slaugytojų interesams. Pasak ministro, yra net kelios profesinės organizacijos, kurios deklaruoja atstovaujančios slaugytojams. “O į darbo grupę jūsų atstovas nebuvo įtrauktas, nes LSSO negrasino streiku”, – teigė ministras.


“Kodėl reikia grasinti streiku, kad prasidėtų socialinis dialogas”, – retoriškai klausė J.Matuizienė. Pasak jos, streikas yra kraštutinė priemonė, jeigu problemų nepavyksta išspręsti derybų keliu.


Forumo metu LSSO Direktorių taryba, specialybių draugijų bei nuolatinių komisijų pirmininkai balsavimu vieningai nusprendė neremti Sveikatos apsaugos darbuotojų profsąjungos ir Gydytojų sąjungos paskelbto visuotinio medikų streiko.


LPSK informacija

Pažeidžiamos Jūsų teisės darbe? Praneškite apie tai mums!