Profesinių sąjungų ketvirtadienį rengiama protesto akcija iš kitų išsiskirs savo interaktyvumu bei naujoviškais sprendimais.

„Didelis televizorius transliuos tiesioginį Seimo posėdį, kuriame bus svarstomas Darbo kodekso projektas, Seimo narių pasisakymus komentuos mūsų ekspertai, o tuomet prašysime susirinkusių žmonių balsuoti – jei pritaria – žalios spalvos, jei nepritaria – raudonos spalvos kortele. O Seimo narių balsavimas parodys, ar atitinka jų sprendimai susirinkusiųjų lūkesčius“, – pasakojo Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas A. Černiauskas.

Protesto akcijos metu taip pat bus skirtos trys nominacijos tiems Seimo nariams, kurių sprendimai pablogino darbuotojų socialines garantijas.

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė teigė, kad politikai jau yra informuoti apie jų balsavimų stebėjimą. „Organizavome 12 susitikimų regionuose su Seimo nariais ir juos įspėjome, kad stebėsime, kaip jie balsuos. Kreipėmės į seimūnus, kad jie balsuotų atsakingai, nes Darbo kodeksas aktualus visiems šalies žmonėms“, – pasakojo K. Krupavičienė.

Protesto akcija „Čia gyvensim ir dar balsuosim!“ šalia Seimo vyks birželio 16 dieną, nuo 11 val.